Max Book

291114

MAX BOOK (född 1953): Utan titel, signerad, daterad och numrerad MM Book 84, 42/50, bladmått 63x47 cm

Fack 16

Max Book
Budhistorik (7 bud)
1668701
600
1676363
550
1668701
500
1676362
450
1668701

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.