Lennart Jarstad

291107

LENNART JARSTAD (född 1911): Stilleben, signerad Jarstad och daterad -48, olja på duk, 60x73 cm

Smärre dukskador

Rum 4

Lennart Jarstad

Budhistorik (1 bud)

1676696
2015-02-07 18:31:01

2015-02-07 kl 18:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.