Adrian van Arkel Sundbyberg

291102

ADRIAN VAN ARKEL, (1924-2006): Höststämning i Sundbyberg, signerad V Arkel, olja på duk, 60x81 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 4

Adrian van Arkel Sundbyberg

Budhistorik (6 bud)
1675838
500
1675804
450
1675837
450
1675804
1675625

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.