Richard Årlin Hasse Lindroth

291097

ETSNINGAR 2 st: RICHARD ÅRLIN (född 1945): "Melencolia", signerad och daterad Richard Årlin -77, 76/125, 39x31 cm, HASSE LINDROTH, (född 1938): "Årstabron II gam", signerad och daterad -95, 145/150, 37x31 cm

Gulnader

Fack 3

Richard Årlin Hasse Lindroth

Budhistorik (9 bud)
1676825
650
1676729
600
1676614
550
1676728
550
1676614
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.