Frans Gertsch litografi

291091

GERTSCH, Franz (född 1930): Jean Frédéric Schnyder (from Documenta), litografi 1972, signerad och numrerad Franz Gertsch 112/300, 59x 86 cm, oramad

Rum 1

Frans Gertsch litografi

Budhistorik (15 bud)
1676270
1676265
1676269
1 900
1676265
1 800
1676268
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.