Plåtbricka

291083

BRICKA, bemålad plåt, 1800-tal, 76x55 cm

färgbortfall, krackeleringar

Diverse

Rum 8

Plåtbricka

Budhistorik (18 bud)
1676988
1 800
1676907
1 700
1676907
1674582
1 400
1673223
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.