Lennart Wilkmar akvarell

291082

WILKMAR, Lennart (född 1923): "Las piramides I", signerad Wilkmar 1984, akvarell, 24x30 cm

Rum 4

Lennart Wilkmar akvarell

Budhistorik (4 bud)

1676662
450
1676539
1674221
1670521

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.