Oljemålning signerad Anton Genberg

291080

GENBERG, Anton, (1862-1939), Sommarlandskap med gård, signerad och daterad A Genberg 1921, 75x101 cm

Krackeleringar

Ändringar/tillägg
Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
1676814
4 600
1676813
1676581
3 600
1674838
1665346

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.