Pierre Eugène Lacoste 8 teckningar

291077

LACOSTE, Pierre Eugène (1818-1908): 8 teckningar, delvis signerade E. Lacoste, delvis daterade 1838-1866, tusch, lavering, akvarell, 21,5x32 cm och mindre, oramade, medföljer 4 teckningar och 1 etsning

Konst, Äldre måleri

Monter 11

Budhistorik (8 bud)
1678502
1678499
1 900
1678495
1 800
1678485
1678484

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.