J Jöranzon oljemålning

291074

JÖRANZON, J (1800-tal): Figurscen i landskapsvy, signerad J Jöranzon, olja på duk, 30x37 cm

Dukskador, lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

J Jöranzon oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1676077
900
1675991
850
1666890
1675990
750
1666890
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.