Andrzej Pagowski 9 teckningar

291073

PAGOWSKI, Andrzej (Polen, född 1953): 9 teckningar, signerade och daterade Andrej Pagowski -76, tusch och akvarell, 27x20,5 cm

Monter 12

Andrzej Pagowski 9 teckningar

Budhistorik (26 bud)
1677483
3 400
1677482
3 200
1677479
1677436
2 800
1677066
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.