Ulf Trotzig oljemålning

291065

ULF TROTZIG (född 1925): "Skugga", signerad Trotzig, olja på duk, 81x74 cm

Kundcenter

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (31 bud)
1698680
17 500
1698679
17 000
1698678
16 500
1698677
16 000
1698665
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.