Nils Kölare akryl

291060

KÖLARE, Nils (1930-2007): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 40x 40 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Rum 17

Nils Kölare akryl

Budhistorik (4 bud)

1676488
5 600
1665805
5 000
1665750
1665396

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.