Nils Kölare akryl

291059

KÖLARE, Nils (1930-2007): "Vikta hörn", signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 40x40 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fack 21

Nils Kölare akryl

Budhistorik (3 bud)

1676495
4 400
1665804
1665727

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.