Anders Österlin olejmålning

291058

ANDERS ÖSTERLIN, (född 1926): Landskap, signerad och daterad anders österlin 2001, olja på duk, 80x100 cm

Rum 17

Anders Österlin olejmålning

Budhistorik (9 bud)
1695312
8 000
1692895
3 800
1690432
3 600
1688647
3 400
1688644
3 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.