Lennart Aschenbrenner oljemålning

291051

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "II-C-O", signerad och daterad Aschenbrenner -90, olja på duk, 80x100 cm

Rum 17

Budhistorik (13 bud)
1698827
10 000
1698826
9 000
1697226
6 400
1697225
6 200
1697224
6 000

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.