Lars Andersson oljemålning

291046

LARS ANDERSSON, (född 1957): Figurkomposition,
signerad och daterad L.A -92 a tergo, olja på duk, 130x110 cm

Rum 17

Lars Andersson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1698581
1697086
1 400
1694195
1685778

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.