Per-Åke Persson fotografi

291044

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "NY Morning", New York, fotografi, c-print, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson 2012, numrerad a tergo 2/5, 59x79 cm

Konst, Fotografi

Rum 17

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (14 bud)
1670460
3 400
1672342
3 200
1670460
1670682
2 800
1670460
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.