Olof Krimlinde oljemålning

291043

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Landsväg, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x38 cm

Häftstiftshål i hörn

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Olof Krimlinde oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1673674
1668191
1666711
950
1666531
1664210
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.