Reinhold Ljunggren färglitografi

291039

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006) (5): "Småstad", signerade och numrerade 260/310, 1958, färglitografier, varierande mått, bladmått ca 42x55 cm

Marginalhörn med gulnader

Rum 7

Budhistorik (4 bud)

1673459
1667253
900
1667250
1665403

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.