Roland Svensson

291038

SVENSSON, Roland (1910-2003): Båtpassagerare, signerad och daterad Roland S. , färglitografi, p.t. -55, ca 29x44 cm

Fack 1

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

1675049
1675046

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.