Oskar Bergman oljemålning

291036

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Björkar i Hälsingland", signerad Oskar Bergman, olja på duk, ca 36x51 cm

Rum 11

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1674463
3 600
1674431
3 400
1674429
1673266
1668343
1 900

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.