John Stenberg oljemålning

291027

STENBORG, John (född 1957): Komposition, signerad Stenborg, olja på duk, 47x42 cm

Rum 17

John Stenberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1668781
1 700
1674272
1 600
1668781
1 400
1674265
1 300
1668781
950

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.