Lars Larsson oljemålning

291023

LARSSON, Lars (född 1912): Djurgårdsfärjan lägger till, signerad L Larsson, olja på pannå, 42x33 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 13

Lars Larsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1674241
650
1674215
600
1674073
550
1674064
500
1674031
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.