Cornelis Corneille färglitografi

291021

CORNEILLE, Cornelis (Holland, 1922-2010): Komposition med fågel, signerad och numrerad Corneille -98, 101/150, färglitografi, bladstorlek 52x66 cm

Fack 15

Budhistorik (4 bud)

1673985
1672252
750
1671702
700
1662221
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.