Einar Wallquist akvarell

291014

WALLQUIST, Einar (1896-1985): Fjällandskap, signerad och daterad Einar Wallquist -82, akvarell, 25x35 cm

Fack 5

Einar Wallquist akvarell

Budhistorik (21 bud)
1673860
1673376
1 400
1664464
1 300
1664463
1664183

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.