Gustaf Fjaestad, akvarell

291004

FJAESTAD, Gustaf (1868-1948): Skärgårdslandskap med talldunge, signerad G Fjaestad, akvarell, 45 x 54. Påskrift av konstnären i rödkrita på baksidan.

Kundcenter

Gustaf Fjaestad, akvarell

Budhistorik (9 bud)
1674549
14 000
1674546
13 500
1674548
13 000
1674546
12 000
1674526
10 000

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.