Oska Bergman gouache

291002

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap, signerad Oskar Bergman och daterad 1943 gouache, 26x36 cm
med dedikation a tergo

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Oska Bergman gouache

Budhistorik (18 bud)
1674461
5 000
1674460
4 800
1674459
4 600
1674454
4 400
1674453
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.