Gerard Titus-Carmel etsning

290996

TITUS-CARMEL, Gerard (Frankrike, född 1942): "Altération I", signerad, daterad och numrerad G. Titus-Carmel 1972, e.a. Etsning, 52,5 x 52,5 cm.
PROVENIENS: Galleriet, Lund

Fack 12

Gerard Titus-Carmel etsning

Budhistorik (2 bud)

1695624
1682340

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.