Roland Svensson litografi

290994

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarkväll Tornö", Möja, signerad och daterad Roland S nov. 1979, färglitografi, P.t., ca 49x41 cm

Med dedikation

Fack 12

Roland Svensson litografi

Budhistorik (16 bud)
1674836
2 800
1674830
2 600
1674831
2 600
1674830
2 400
1674815

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.