Adolf Baumgartner-Stoiloff

290979

ADOLF BAUMGARTNER-STOILOFF Adolf (1850-1924): Ridande kosacker, signerad, olja på duk, dukmått ca 70x106 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Adolf Baumgartner-Stoiloff

Budhistorik (9 bud)
1674487
14 000
1674485
13 500
1674483
10 500
1673882
7 800
1670744
7 600

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.