Lennart Jirlow litografi

290970

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Konsthandeln 1975", signerad och numrerad L. Jirlow 326/380, färglitografi, 46x55 cm

Gulnad

Fack 4

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (13 bud)
1673904
1 700
1673417
1 600
1673903
1 600
1673417
1672994
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.