Madeleine Pyk oljemålning

290965

PYK, Madeleine (född 1934): Omfamnande apor, signerad M Pyk, olja på duk, ca 100x54 cm

Rum 17

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1674428
7 200
1674105
7 000
1674104
6 200
1673295
6 000
1673293
3 800

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.