A Hulk oljemålning

290963

HULK, A (sannolikt Abraham H. Jr, England 1851-1922), Segelfartyg på hav, signerad A Hulk J,? olja på duk, ca 45x35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

A Hulk oljemålning

Budhistorik (37 bud)
1674678
7 800
1674676
7 600
1674669
7 400
1674671
7 200
1674669
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.