Fulvio Pentassuglia

290959

FULVIO PENTASSUGLIA (född 1927): Stilleben, signerad Fulvio, även signerad a tergo, olja på pannå, ca 59x78 cm

Fack 9

Fulvio Pentassuglia

Budhistorik (9 bud)
1673929
650
1673789
600
1673923
600
1673789
550
1662452
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.