Åke Ericson fotografi

290869

ERICSON, Åke (född 1962): Fisherman, Nordkorea, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5/5 +1AP, c-print 67x100 cm.

Konst, Fotografi

Rum 17

Åke Ericson fotografi

Budhistorik (7 bud)
1675175
4 800
1675174
4 600
1664645
1664644
3 600
1664642

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.