Stephan Kinnmark 6 st fotografier

290857

KINNMARK, Stephan (född 1964): "Infinite Mass - Area Turns Red, 1993", 6 st c-prints, vardera signerade och numrerade Stephan Kinnmark 2/11, varierande bildstorlekar, samtliga blad 41x30 cm

Hanteringsskador, tejprester, ojämnheter

Konst, Fotografi

Monter 3

Budhistorik (2 bud)

1688648
1680663

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.