H.G.F. Holm, akvarell

290843

HOLM, Heinrich Gustav Ferdinand (Danmark, 1803-1861): Kiöbenhavn - Kongens Nytorg, signerad Holm, akvarell, blyerts och täckvitt på papper, 19,5 x 21,5.

Konst, Teckningar

Monter 7

H.G.F. Holm, akvarell

Budhistorik (35 bud)
1674376
12 500
1674374
12 000
1674369
11 500
1674355
11 000
1674363
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.