Olof W. Nilsson oljemålning

290838

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): "Laitaure - Aktse", signerad och daterad Olof W. Nilsson 1930, olja på duk, ca 58x99 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Olof W. Nilsson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1675012
4 800
1675007
4 600
1674872
4 400
1674862
4 200
1674649

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.