Oljemålning hamnotiv

290835

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotviv, olja på pannå, 20,5x18 cm

Monter 7

Oljemålning hamnotiv

Budhistorik (1 bud)

1674043
2015-02-06 10:28:19

2015-02-06 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.