Titus Wikström oljemålning

290832

WIKSTRÖM, Titus (1887-1979): Fartygsporträtt av pansarkryssare, signerad och daterad 44, olja på duk, 50x94 cm

Fack 15

Titus Wikström oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1673987
6 000
1673644
5 800
1673644
5 400
1672467
5 200
1673621
5 000

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.