Skrivbord 1800-talets slut

290804

SKRIVBORD, 1800-talets slut, bemålat, svarvade ben, nyckelbrickor i mässing, höjd ca 76, 115x61 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Bruksslitage.

Rum 10

Skrivbord 1800-talets slut

Budhistorik (13 bud)
1675048
1 700
1675039
1 600
1675047
1 600
1675039
1675030
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.