K.G. Nilsson

290803

NILSSON, K-G (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad a tergo K G Nilsson 1978, färgserigrafi, 22/70, 44x104 cm

Fack 17

K.G. Nilsson

Budhistorik (8 bud)
1674067
650
1674056
600
1672754
550
1674053
550
1672754
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.