Åke Johansson

290799

JOHANSSON, Åke (född 1948): "Besöket", signerad och daterad Åke Johansson -78, gravyr, 48/100, 17,5x13,5 cm

Ändringar/tillägg
Gravyr

Fack 8

Åke Johansson

Budhistorik (1 bud)

1670154
2015-02-04 00:21:30

2015-02-06 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.