Nils G. Stenqvist

290798

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Skäggig man Paris 52, signerad och daterad Nils G. Stenqvist Paris 52, litografi, P.T., 58x42 cm

Fläckar, gulnad

Fack 6

Nils G. Stenqvist

Budhistorik (22 bud)
1673767
1673748
1 900
1673766
1 800
1673748
1 700
1673765
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.