Ivar Morsing oljemålning

290789

MORSING, Ivar (1919-2009): Spanskt landskap, signerad och daterad I. Morsing 56, olja på duk, 38x70 cm

Krackelyr

Fack 1

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1665263
2015-01-31 22:47:04

2015-02-06 kl 17:15
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.