Ljusstakar mässing

290776

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, mässing, med utkastare, höjd 15 cm

Skeva och med bucklor

Metall, Mässing, Belysning, Allmoge

Monter 8

Ljusstakar mässing

Budhistorik (17 bud)
1674758
1 400
1674601
1 300
1674531
1665613
1665145

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.