Sengustavianska stolar

290773

STOLAR, 2 st, sengustavianska, 1800-tal, träskuren dekor med kannelering, sitthöjd 42, totalhöjd ca 82 cm

Bruksslitage, senare bemålade

Rum 8

Sengustavianska stolar

Budhistorik (13 bud)
1674590
1 300
1674902
1674590
1674892
1674590
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.