Bord jakaranda

290770

LAMPBORD, 1 par, Danmark, jakaranda, 1970-tal, kvadratisk skiva, rakställda ben, stämpelmärkta TRIOH Made in Denmark, höjd 42, 65x65x cm

Bruksslitage, ett bord med fanérskador.

Rum 10

Bord jakaranda

Budhistorik (1 bud)

1674589
2015-02-06 16:31:58

2015-02-06 kl 16:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.