Väggpendyl gustaviansk stil

290768

VÄGGPENDYL, 1900-talets andra hälft, urtavlan märt G Danielsson Stockholm, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, höjd ca 60 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, ngt enstaka färgbortfall

Klockor/Ur

Rum 9

Väggpendyl gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
1673885
500
1674047
500
1673885
450
1674044
450
1673885

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.